| Weight | 68.000000 |
|---|---|
| Product Type | Framed Cabinets |
| Door Style | Oakley Machine Grey |
| Box Type | Framed |
| Finish | Mist |
| Kitchen Height | 34.5" |
| Kitchen Width | 27" |
| Doors | 2 |
| Cabinet Type | Double Full Height Door Vanity Sink Bases |
| Construction | 1/2" Plywood Box with Painted Exterior |
| Interior | Natural Wood Finished Interior, Ultra-Violet Coated |
| Hinge Type | Concealed European Hinges w/ Soft-Close |
| Panel | Five Piece Recessed HDF Front Door |
This item includes
- 1 x OM-VS27
- 1 x OM-FDW2730