| Weight | 5.000000 |
|---|---|
| Product Type | Framed Cabinets |
| Door Style | Oakley Machine Grey |
| Box Type | Framed |
| Finish | Mist |
| Kitchen Height | 1" |
| Kitchen Width | 96" |
| Cabinet Type | Molding |
| Construction | 1/2" Plywood Box with Painted Exterior |
| Interior | Natural Wood Finished Interior, Ultra-Violet Coated |
| Hinge Type | Concealed European Hinges w/ Soft-Close |
| Panel | Five Piece Recessed HDF Front Door |
This item includes
- 1 x OM-ALRM